O nas

Jesteśmy zespołem specjalistów (neonatolodzy, pediatrzy, kardiolodzy dziecięcy, fizjoterapeuta dziecięcy), którzy pracują w Klinice Neonatologii Szpitala Uniwersyteckiego, w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie oraz Oddziale Neonatologii Szpitala Specjalistycznego im. L.Rydygiera w Krakowie.

Konsultujemy dzieci w kilku krakowskich szpitalach położniczych (m.in. w Centrum Medycznym Ujastek, w Szpitalu na Siemieradzkiego oraz w Szpitalu Specjalistycznym im.J. Śniadeckiego w Nowym Sączu).

Naszymi pacjentami są zarówno starsze dzieci, niemowlęta jak i bardzo niedojrzałe wcześniaki, ważące nawet 500g. Wiemy zatem, jak delikatny i wrażliwy jest organizm małego dziecka i zawsze staramy się wyjść naprzeciw jego potrzebom.

Oferujemy opiekę pediatry-neonatologa i kardiologa dziecięcego oraz badania USG jamy brzusznej, przezciemiączkowe, stawów biodrowych ( usg bioderek ), węzłów chłonnych, ślinianek, płuc, usg narządów rodnych dzieci, tarczycy a także echo serca u niemowląt i dzieci.

W naszym Centrum możecie Państwo skorzystać także z pomocy doświadczonej fizjoterapeutki, która ukończyła m.in. kursy rehabilitacji metodą Bobathów oraz masażu Shantala.

Zapewniamy dogodną lokalizację: południe Krakowa (Kraków – Borek Fałęcki, ul. Zdunów 20 A), łatwy dojazd od autostrady A4 i Zakopianki oraz bezpłatny parking.

Zespół MediSono dokona wszelkich starań, by zapewnić najlepszą opiekę dla Państwa Dziecka.

Informujemy, iż aktualnie nie posiadamy umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Płatność kartą możliwa jest tylko u dr Agnieszki Ochody-Mazur