O nas

Jesteśmy zespołem specjalistów (neonatolodzy, pediatrzy, kardiolodzy dziecięcy, fizjoterapeuta dziecięcy), którzy pracują w Klinice Neonatologii Szpitala Uniwersyteckiego, w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie oraz Oddziale Neonatologii z IT Szpitala Specjalistycznego J. Śniadeckiego w Nowym Sączu.

Konsultujemy dzieci w kilku krakowskich szpitalach położniczych (m.in. w Centrum Medycznym Ujastek, w Szpitalu na Siemieradzkiego oraz w Szpitalu Specjalistycznym im.J. Śniadeckiego w Nowym Sączu).

Naszymi pacjentami są zarówno starsze dzieci, niemowlęta jak i bardzo niedojrzałe wcześniaki, ważące nawet 500g. Wiemy zatem, jak delikatny i wrażliwy jest organizm małego dziecka i zawsze staramy się wyjść naprzeciw jego potrzebom.

Oferujemy opiekę pediatry, neonatologa i kardiologów dziecięcych oraz badania USG jamy brzusznej, przezciemiączkowe, stawów biodrowych ( usg bioderek ), węzłów chłonnych, ślinianek, płuc, usg narządów rodnych dzieci, tarczycy a także echo serca u niemowląt i dzieci.

W naszym Centrum możecie Państwo skorzystać także z pomocy doświadczonej fizjoterapeutki, która ukończyła m.in. kursy rehabilitacji metodą Bobathów oraz masażu Shantala.

Zapewniamy dogodną lokalizację: południe Krakowa (Kraków – Borek Fałęcki, ul. Zdunów 20 A), łatwy dojazd od autostrady A4 i Zakopianki oraz bezpłatny parking.

Zespół MediSono dokona wszelkich starań, by zapewnić najlepszą opiekę dla Państwa Dziecka.

Wiemy, jak ważne jest szybkie postawienie właściwego rozpoznania u dzieci, dlatego czas oczekiwania na badanie rzadko przekracza tydzień. W wyjątkowych sytuacjach przyjmujemy również poza wyznaczonymi godzinami.

Informujemy, iż aktualnie nie posiadamy umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Niestety w chwili obecnej nie akceptujemy kart płatniczych.

 

Wspieramy:

Krakowską Fundację Dziecka Narodzonego Neonatus

Hospicjum dla Dzieci im. ks. J. Tischnera

Hospicjum dla Dzieci Alma Spei